22 września 2019

DWUDZIESTA PIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Odczytana dzisiaj Ewangelia zachęca nas do refleksji nad naszym stosunkiem do dóbr doczesnych. Prawdziwa wolność serca, którą proponuje i ofiarowuje nam Chrystus, pozwala nam bezpiecznie korzystać z ziemskich dóbr, nie zatracając jednocześnie wrażliwości na drugiego człowieka i sprawy duchowe.

2. W przyszłą Niedzielę 29 września po Mszach Św., odbędą się comiesięczne spotkania:
- Po godz. 10.00 młodzieży przygotowującej się w tym roku do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania
- Po godz. 12.00 dzieci, przygotowującym się w tym roku do przyjęcia I Komunii Św., z poświęceniem i rozdaniem różańców.

3. 5 października w Sobotę będzie pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Wysokim Kole. Zapisy po Mszach Św. Zapraszamy do udziału w Pielgrzymce wszystkich czcicieli Matki Bożej w sposób szczególny członków Kół Żywego Różańca działających w naszej Parafii.

4. Jest nowa Księga Intencji Mszalnych – można zamawiać Msze Św. na cały 2020 rok. Zapisy wyłącznie w ciągu tygodnia po Mszach Świętych w godzinach dyżurowania Kancelarii Parafialnej od godz. 18.30.

5. Wszystkich Jubilatów i Solenizantów nadchodzącego tygodnia ogarniamy nasza modlitwą i życzliwością składając jak najlepsze życzenia a dla zmarłych, którzy odeszli z naszej wspólnoty parafialnej wypraszamy w naszej modlitwie dar wiecznego zbawienia.

6. Dziękujemy za wszelkie złożone ofiary na potrzeby Kościoła.

7. Do nabycia prasa katolicka – Gość Niedzielny.

Znajdź nas na
facebooku