Intencje mszalne




INTENCJE MSZALNE 18.03 - 24.03


Poniedziałek

18.03.

16.30 – + Genowefę, Jóżefa Utnickich, Leokadię, Jana Kądzielów, Apolonię, Antoniego Zajadłych (od Ireny Kądziela z Borowca)
16.30 – + Helenę Sobczyńską (z pogrzebu)
17.00 – + Helenę w rocz. śm., Janusza, Andrzeja, Stanisława Tomczyków, Józefa, Karolinę, Tadeusza Gołosów, Janinę, Mariana Gajdów, Janinę Lewicką, Magdalenę Mędręcką
17.00 – + Hieronima Jurek (z pogrzebu)
17.00 – + Helenę Prasał (z pogrzebu)
Wtorek 19.03 Św. Józefa - Uroczystość 16.30 – + Józefę, Jana Szustków, Marka, Czesława, Anielę Kazimierskich
16.30 – + Martę, Józefa Arcab (z pogrzebu)
16.30 – + Zbigniewa, Wandę, Władysława Nowaków, Józefę, Stefana Piecyków
17.00 – + Jadwigę Bartosik (z pogrzebu)
17.00 – + Annę Kot
17.00 – + Janinę Pluta (z pogrzebu)
Środa

20.03

16.30 – + Patryka Nowowiejskiego (z pogrzebu)
16.30 – + Adama Plutę w rocz. śm., (od Żony i Dzieci)
16.30 – + Zygmunta Borowieckiego (z pogrzebu)
17.00 – + Mariana Jończyka (z pogrzebu)
17.00 – + Adama Petrus (z pogrzebu)
17.00 – + Zdzisława w 5 rocz. śm., Zuzannę, Bronisławę, Franciszka Gołackich
Czwartek 21.03 16.30 – + Sylwię Stolarczyk (od Rodziców i Rodziny)
16.30 – + Janinę, Władysława Polus, zm. Dziadków Polusów i Arcabów
16.30 – + Zdzisława Barańskiego (z pogrzebu)
17.00 – + Henrykę, Jana Partyków, Marię, Albina, Zenona Nowaków
17.00 – + Mariannę Michałowską (z pogrzebu)
17.00 – + Petronelę Jończyk (od Zakłady Pogrzebowego „Eden”)
Piątek 22.03 16.00 – Droga Krzyżowa
16.30 – + Janinę Jurek (z pogrzebu)
16.30 – + Stanisława Urbańczyka (z pogrzebu)
16.30 – + Jana Strzeleckiego, Irenę, Jana Karbowników, Władysława, Tadeusza Pietrusiewiczów
17.00 – + Jadwigę Jończyk (z pogrzebu)
17.00 – + Jana Banasika, Stanisławę, Józefa Gągalewskich (od Małgorzaty Banasik)
Sobota 23.03 16.30 – W 18 rocz. Ur. Dominiki Woźniak (od Rodziców, Dziadków i Rodzeństwa)
17.00 – + Stefana, Helenę, Tadeusza, Krystynę Bakurów, Cypriana, Genowefę Rynkiewiczów, Wojciecha Króla (od Najbliższych)
17.00 – + Zbigniewa Kota (od Rodziców)
17.00 – + Jana, Marię, Franciszka, Andrzeja, Wojciecha Jurkowskich, Krystynę, Feliksa, Andrzeja Kusowskich,

Niedziela

24.03

III Niedziela Wielkiego Postu

7.45 – + Jadwigę, Stanisława, Kazimierza, Henryka Reków, Franciszkę, Erazma, Kazimierza Więckowskich
10.00 – + Mirosława, Florentynę, Józefa Michnickich, zm. z Rodz. Michnickich (od Teresy Michnickiej)
12.00 – Za Parafian
16.30 – Gorzkie Żale
17.00 – + Ewę, Stanisława, Mariana Ferensztajn (od Janiny Ferensztajn)


















Znajdź nas na
facebooku



@Parafia
Rzymsko
Katolicka
W
Gowarczowie
do góry