Intencje mszalne




INTENCJE MSZALNE 18.10 - 24.10


Poniedziałek 18.10
Św. Łukasza Ewangelisty - Święto
16.30 – Nabożeństwo różańcowe
17.00 – + Tomasza Gad w rocz. śm.,
17.00 – + Lucjana Kałużę (od Wnuczki Małgorzaty z Rodziną)
17.30 – + Kazimierę w 1 rocz. śm., Bronisława, Marka, Ryszarda Petrus, Halinę Walaszkowską (od Syna z Rodziną)
17.30 – + Grzegorza Kozłowskiego (z pogrzebu)
Wtorek 19.10 16.30 – Nabożeństwo różańcowe
17.00 – + Stanisława w 9 rocz. śm., Krystynę Szlęzaków, Henryka Rudalskiego (od Henryki Szlęzak)
17.00 – + Juliana Pikułę w 1 rocz. śm., (od Żony i Dzieci)
17.30 – + Martę Chochulską (z pogrzebu)
17.30 – + Zbigniewa Kałużę (od Chrześniaka Radosława z Rodziną)
Środa 20.10
Św. Jana Kantego - wspomnienie
16.00 – + Andrzeja Franaszczyka (od Siostry Elżbiety z Rodziną) (KAPLICA RUDA BIAŁACZOWSKA)
16.30 – Nabożeństwo różańcowe
17.00 – + Irenę Borowiecką (z pogrzebu)
17.00 – + Danielę Strońską (z pogrzebu)
17.30 – + Elżbietę Czekaj (od Szwagra Stanisława z Żoną)
Czwartek 21.10 16.30 – Nabożeństwo różańcowe
17.00 – + Urszulę Słowińską z racji Im., (od Męża, Dzieci i Wnuków)
17.00 – + Władysławę w rocz. śm., Józefa Dedek, zm., Z Rodz., Arcab i Dedek
17.30 – + Barbarę Śmietana (z pogrzebu)
17.30 – + Urszulę Rybicką (od Koleżanek w dn. Im., )
Piątek 22.10
Św. Jana Pawła II – wspomnienie
16.30 – Nabożeństwo różańcowe
17.00 – + Henryka Mokwińskiego (z pogrzebu)
17.00 – + Zenona, Stanisława Węgreckich (od Żony i Dzieci)
17.30 – + Zygmunta w rocz. śm., Mariannę, Marka, Janusza Różalskich, zm., Rodz., Pietrusiewiczów (od Córki)
17.30 – + Janinę, Józefa, Stanisława, Piotra Słyk, Leokadię, Floriana Michałowskich (od Rodziny)
Sobota 23.10 7.00 – + Stanisławę, Edwarda, Mariana Chudzików (od Córki Bogatek)
7.00 – + Filipa Pielarza w 38 rocz. śm., zm., z Rodz., Pielarzy, Stolarczków, i Michałowskich
7.30 – + Urszulę Rybicką (od Anny Żurawskiej)
16.30 – Nabożeństwo różańcowe
17.00 – + Zbigniewa Kota
17.00 – + Wacława Hernika w 25 rocz. śm.,
17.30 – O Zdrowie i Boże Bł., dla Anny i Łukasza Franaszczyków i Ich Synów Antosia i Pawełka

Niedziela 24.10
XXX Niedziela Zwykła

7.30 – + Wiesława, Natalię, Bolesława Pisarskich, Henrykę, Tadeusza, Leszka Kotów
10.00 – + Zdzisława Barańskiego w 3 rocz. śm.,
12.00 – Jana Lipińskiego w 70 rocz. Ur., i Syna Rafała w dn. Im.,(od Rodziny)
16.30 – Nabożeństwo różańcowe
17.00 – + Antoniego w 19 rocz. śm., Rozalię Petrusiewiczów, Sylwię Stolarczyk, Helenę Bogusz


















Znajdź nas na
facebooku



@Parafia
Rzymsko
Katolicka
W
Gowarczowie
do góry